Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) "Kohlmarkt Richtung Michaelertor", signiert R. Hradil, Farblithografie, die Nr.75/300, 36,5 x 52 cm, gerahmt, verglast, partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-