Franz Sem
(Eisenkappel 1946-1988 Sitterdorf) "Landschaft", signiert Fr. Sem, datiert 87, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 29,5 x 42,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Franz Sem
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |