Alphonse Gray, around 1870
A Grey by the Woodland’s Edge, signed and dated Alphonse Gray 1869, oil on canvas, 53 x 63 cm, framed, (Rei)
Provenance:
Property of a Noble Family, Southern Germany.
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
Mag. Dimitra Reimüller
+43-1-515 60-355
19c.paintings@dorotheum.at
05.12.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 2.375,-
- Odhadní cena:
-
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Alphonse Gray, around 1870
A Grey by the Woodland’s Edge, signed and dated Alphonse Gray 1869, oil on canvas, 53 x 63 cm, framed, (Rei)
Provenance:
Property of a Noble Family, Southern Germany.
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
Mag. Dimitra Reimüller
+43-1-515 60-355
19c.paintings@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Obrazy 19. století |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 05.12.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 30.11. - 05.12.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Brillant-Ohrstecker zus. ca. 0,60 ct
- Giuseppe Amadio *
- **/*/Briefstück - Österreich Sammlung 1850-1938 in 2 Lindner-Dual - u.a. blauer Merkur überrandig,
- Siegfried (Sigi) Strasser *
- Zwei emaillierte Deckeldosen in Eiform und zwei Deckeldosen in Form eines Apfels und einer Birne aus Silber, Italien, 2. Hälfte 20. Jhdt.