Brillant Ring
Weißgold 585, besetzt mit Brillanten zus. ca. 0,17 ct, RW 53, 5,3 g, österr. Amtspunzeøg5
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
23.11.2017 - 16:07
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Vánoční aukce |
Datum: | 23.11.2017 - 16:07 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 15.11. - 23.11.2017 |