Brillantring zus. ca. 1,90 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 1,10 ct, Brillanten zus. ca. 0,80 ct, RW 56, 5,5 gøg5
23.11.2017 - 16:15
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Brillantring zus. ca. 1,90 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Vánoční aukce |
Datum: | 23.11.2017 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 15.11. - 23.11.2017 |