Großer Zierteller
Porzellan, färbig gemalter Dekor figural staffiert, China 20. Jh. Dm. ca. 40 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
21.02.2018 - 15:16
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Großer Zierteller
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.02.2018 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.02. - 21.02.2018 |