Fassonhalskette
Gold 580, Länge ca. 54 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, Karabiner aus späterer Zeit, 21,5 g, Gebrauchsspurenøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
20.11.2017 - 15:26
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Fassonhalskette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.11.2017 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.11. - 20.11.2017 |