Wilhelm Fischinger *
(Wien 1874-1945) Dorfstraße mit Kirche, auf Papier, signiert W. Fischinger 27, 38,5 x 31 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.02.2016 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Wilhelm Fischinger *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.02.2016 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.01. - 10.02.2016 |