Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.) Radierung, in der Platte drucksigniert und Handsigniert Brauer Nr. 224/300 21 x 14 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.02.2016 - 15:42
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.02.2016 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.01. - 10.02.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: