Ernst Fuchs *
(Wien 1930 geb.) Blumen in Vase, Offstlithographie in Farbe signiert Ernst Fuchs 61 x 39 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.02.2016 - 16:54
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.02.2016 - 16:54 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.01. - 10.02.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-