Fritz Völkel *
(Wien 1899-1970) "Der Kuss" Tempera auf Karton, signiert Fritz Völkel 23, 68 x 68 cm. verkratzt, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.02.2016 - 16:55
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Fritz Völkel *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.02.2016 - 16:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.01. - 10.02.2016 |