Johann Wieltschnig *
(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Aktion Liane", signiert Wieltschnig, datiert 2010, Mischtechnik auf Leinen, 150 x 170 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2016 - 14:59
- Vyvolávací cena:
Johann Wieltschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2016 - 14:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.02. - 10.02.2016 |