Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) "Stillleben vor Fenster", signiert K. Korab, datiert 77, die Nr. 287/330, Lithografie, 65 x 49 cm, gerahmt, verglast, partiell leicht fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2016 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karl Korab *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2016 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.02. - 10.02.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: