Otto Riedel *
(Klosterneuburg 1906 geb.) "Dürnstein-im Stiftshof", signiert Otto Riedel, Holzschnitt, Stockgröße ca. 42,5 x 35 cm, gerahmt, verglast, leichte Lichtränder
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2016 - 15:14
- Vyvolávací cena:
Otto Riedel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2016 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.02. - 10.02.2016 |