Brillant Ohrschrauben
Weißgold 585, je ein Altschliffbrillant, zus. ca. 0,35 ct, 2,3 gøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
20.11.2017 - 15:52
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Brillant Ohrschrauben
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.11.2017 - 15:52 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.11. - 20.11.2017 |