Damenring
Gold 585, seitlich Brillanten, zus. ca. 0,15 ct, RW 57, 14,7 g, Tragespurenøg15
15.02.2016 - 15:20
- Vyvolávací cena:
Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 15.02.2016 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.02. - 15.02.2016 |