Brillant Damenring Kulturperle
Weißgold 585, Brillanten, zus. ca. 0,45 ct, eine Mabeperle, RW 60, 7,4 g, Mabeperle beschädigtøg6
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
15.02.2016 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 15.02.2016 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.02. - 15.02.2016 |