Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 geb.) Ohne Titel, signiert Hammerstiel, Holzschnitt in Farbe E/A., Stockgröße 45 x 35,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.02.2016 - 14:37
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2016 - 14:37 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2016 |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: