Emanuel Fohn
(Klagenfurt 1881-1966 Bozen, Besuch der Münchner Akademie unter Jank, Habermann u. Zügel) Pavian, signiert Em. Fohn, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 38,5 x 48,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.02.2016 - 14:59
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Emanuel Fohn
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2016 - 14:59 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2016 |