Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.) "Die lange Nase" Radierung in Farbe, handsigniert Gottfried Helnwein 73, Nr.29/50, 28 x 39,5 cm. Glas beschädigt fleckig
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
27.01.2016 - 15:59
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Helnwein *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.01.2016 - 15:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.01. - 27.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: