Willy Dworak Turowsky, Anfang 20. Jh.
Tindari Santuano, Mischtechnik auf Papier signiert Willy Dworak Turowsky 21. V.1931, betitelt, 17 x 22,5 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
27.01.2016 - 16:20
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.01.2016 - 16:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.01. - 27.01.2016 |