Johann (John) Garber *
(Wiener Neustadt 1947 geb.; lebt seit 1981 in Gugging) "Ein Schiff", monogrammiert, datiert G. J. 1997, Filzstiftzeichnung auf Papier, Blattgröße 10,5 x 14,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.11.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 546,-
- Vyvolávací cena:
Johann (John) Garber *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a klenoty |
Datum: | 30.11.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.11. - 27.11.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)