Carl Franz Emanuel Haunold
(Wien 1832-1911) Landschaft mit alter Eiche, monogrammiert H, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 19,5 x 25 cm, Passepartout, verglast, bronzefarbiger Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.11.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 688,-
- Vyvolávací cena:
Carl Franz Emanuel Haunold
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a klenoty |
Datum: | 30.11.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.11. - 27.11.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: