Damenring
Gold/Weißgold 585, Imitationsteine, RW 57, 2,6 gøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
08.02.2016 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 08.02.2016 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.02. - 08.02.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,50 ct
- Franz Anton Danreiter (Salzbur 1695 - 1760)
- Wolfgang Hutter *
- Frederick Morgan