Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Velden am Wörthersee, monogrammiert, datiert H Ko, 30 Sept. 1957, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 47,5 x 48 cm, Passepartout, verglast, naturfarbiger Weichholzrahmen, Altersspuren, fleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.11.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Hanns Kobinger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a klenoty |
Datum: | 30.11.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.11. - 27.11.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-