Altschliffbrillantring
Gold 585, 3 Altschliffbrillanten zus. ca 0,60 ct, 3,6 g, RW 55øG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
03.02.2016 - 14:03
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |