Rubin-Altschliffbrillantohrstecker
Gold 585, 2 Rubine ca. 1,80 ct, 2 Altschliffbrillanten ca. 0,50 ct, äußere Merkmale, 4,4 gøG4
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.02.2016 - 14:05
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |