Skulptur 20. Jh.
"Fo Löwe", vollplastisch auf Holz geschnitzt, naturalistisch gefasst, Höhe ca. 60 cm, minimal bestoßen
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 14:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Skulptur 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |