Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) "Salzburg", rechts unten signiert R. Hradil, Radierung, Blattgröße ca. 48 x 70 cm, stockfleckig, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 14:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-