Franz Barbarini
(Znaim 1804-1873 Wien)Umkreis "Seelandschaft", Öl auf Leinwand, ca. 42 x 53 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 14:36
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Franz Barbarini
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |