Rudolf Stoitzner
(Wien 1873-1933) "Jagdstillleben", links unten signiert R. Stoitzner, Öl auf Leinwand, ca. 72 x 41 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 14:37
- Vyvolávací cena:
Rudolf Stoitzner
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:37 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |