1 Vase, 1 ovale Vorlegeplatte
Silber 800/900, tlw. mit Hammerschlagdekor, 20. Jh., 450,5 g, GebrauchsspurenøS451
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 14:41
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
1 Vase, 1 ovale Vorlegeplatte
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |