Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) 2 Bilder "Tierdarstellungen", rechts unten signiert O. Laske, Lithografien in Farbe, ca. 21 x 13 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 14:46
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Oskar Laske *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: