Alexander Rothaug
(Wien 1870-1946, tätig als Genre- und Illustrationsmaler, ab 1910 Mitglied des Wiener Künstlerhauses) Adam & Eva, handsigniert Alex. Rothaug, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 41 x 57 cm, in goldfarbigem Profilholzrahmen, Altersspuren, gering trockenrissig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.11.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 4.370,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Alexander Rothaug
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a klenoty |
Datum: | 30.11.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.11. - 27.11.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-