Kurt Moldovan *
(Wien 1918-1977) "Alice im Wunderland (Studie)", links unten signiert und datiert Moldovan (19)64, Tuschzeichnung auf Papier, ca. 33 x 49 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 14:55
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Kurt Moldovan *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:55 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-