Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) "Tanzende Pepi", rechts unten signiert und datiert Hrdlicka 1964, Radierung, nummeriert 16/70, Passepartout-Ausschnitt ca. 49 x 58 cm
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 15:09
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Alfred Hrdlicka *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-