Maler des 19. Jh.
"Madonna", Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 45 x 37 cm, restauriert, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 15:19
- Vyvolávací cena:
Maler des 19. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |