Elisabeth Merlicek
(Wien 1911-1988) Rückseite betitelt "Herbstgezweig", rechts unten signiert E. Merlicek, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 120 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.02.2016 - 15:42
- Vyvolávací cena:
Elisabeth Merlicek
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |