Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) 7 Blätter, u. a. "Stillleben", signiert H. Kobinger, verschiedene Techniken, Holzschnitte, Aquarell, verschiedene Blattgrößen, beschädigt
03.02.2016 - 15:43
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Hanns Kobinger *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: