Funkcionalistické polohovací křeslo
dřevo bukové, mořené, polohovací mechanismus z chromovaného kovu, výsuvný mechanismus na polštář pod nohy, Čechy, 30. léta 20. století, výška 85 cm, šířka 70 cm, restaurovaný stav, novodobě čalouněno látkou Backhausen (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 34.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |