Knihovna v klasicistním stylu
dřevo, ořechová dýha, bohatě intarzováno geometrickou intarzií různými dřevy, ve spodní části dva páry zásuvek, horní část dvoukřídlá, se skleněnými tabulkami se zlacenými řezanými lištami, na vrchu volutová římsa, dekorativní mosazné kování, uvnitř vyloženo sametem, střední Evropa, 19. století, 261 x 160 x 43 cm (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Knihovna v klasicistním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |