Komoda ve stylu Ludvíka XV.
dřevo, palisandrová dýha, bohatě intarzováno, čtyři projmuté nohy s bronzovými aplikami nesou komodu se třemi zásuvkami, projmuté boky i čelo, intarzie rokokových rozvilin a květů světlou dýhou, mosazné rokokové kování, svrchní mramorová deska, Francie, konec 19. století, 91 x 100 x 44 cm, chybí jeden zámek, otřeno, lehce poškozené dýhy (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Komoda ve stylu Ludvíka XV.
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |