Stůl s deskou Pietra dura
deska provedena technikou pietra dura, motiv centrální oválné kartuše mezi rozvilinami s ptáčky, po stranách pás s ornamentálními motivy na černém podkladě, podnoží dřevěné, čtyři jehlancové nohy spojené esovitou trnoží, tyrkysově zeleně malováno se zlacenými řezbami, 20. století, 91 x 124 x 64 cm (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 75.000,-
Stůl s deskou Pietra dura
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |