Sedící bůžek Pu-taj
porcelán, bělavá poleva ve stylu pecí Dehua, bůžek hojnosti Pu-taj drží v pravé ruce perlu, signováno tlačenou značkou Pu zi yu ren, Čína, 19. století, výška 22 cm (Su)
25.11.2017 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Sedící bůžek Pu-taj
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |