Váza tvaru zásobnice s víkem
porcelán, malba zářivými emaily na polevě, baňatý tvar se dvěma uchy tvaru stylizovaných tygřích hlav, na plášti osm plastických stylizovaných lvích hlav, pásový motiv s dvorskými hodnostáři, dvorními dámami a starcem a sluhy, značeno apokryfně Da Qing Qianlong nien zhi, Čína, 20. století, výška 42 cm (Su)
25.11.2017 - 14:00
CZK 26.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Váza tvaru zásobnice s víkem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |