Luxusní čajový servis pro 6 osob
cloisonné smalt na měděném jádře, servis tvoří čtvercový tác (39 x 39 cm), 6 koflíků s miskami, konvička s víčkem, cukřenka s víčkem a mléčenka, motiv pětiprstého žlutého císařského draka v mracích a plamenech na černém podkladě, Čína, 2. čtvrtina 20. století, lehce poškozený smalt na vnitřní straně víčka (Su)
25.11.2017 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |