Luxusní nástěnné hodiny
dřevo, dýhované, intarzováno v Boulle stylu mosazí, cínem a imitací kosti, zdobeno soustruženými polosloupky v rozích, stroj kotvový, třízávažový se čtvrťovým bitím na spirály, ciferník smaltovaný sign. Kralik Pest, Maďarsko, kolem 1860, výška 137 cm, původní, zachovalý stav, stroj po odborném seřízení, na ciferníku vlasové trhliny (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Luxusní nástěnné hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |