Pilové hodiny v barokním stylu
železná kovaná schránka s mosazným ciferníkem, železnými ručkami a předsazeným kyvadlem, železná pila umístěna na obdélné dřevěné desce zdobené páskovou intarzií, střední Evropa, stroj pravděpodobně 18. století, deska 19. století, průměr stroje 12 cm, výška desky 92 cm, stroj není v chodu (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |