Stolní hodiny s motivem harfenisty
dřevo, řezané, pestře polychromované a zlacené, stroj kotvový s pérovým pohonem a čtvrťovým bitím, Čechy nebo Rakousko, 1. čtvrtina 19. století, výška 53 cm, stroj nefunkční, schránka poškozená, chybí převod na mechanické oči (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |