Klasicistní hodiny
dřevo, řezané, zlacené, obdélná základna, dva lvi nesou válcovou schránku s hodinovým strojem, na vrchu dekorativní kytice, stroj vřetenový s pérovým pohonem a čtvrťovým bitím na zvonky, ciferník smaltovaný, ručky mosazné, na vrchu tři smaltované terčíky, střední Evropa, kolem 1800, výška 61 cm, zlacení částečně nepůvodní a lehce poškozené, stroj dobový, nepůvodní, po odborném čištění, v chodu (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Klasicistní hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |